+38 (099) 464-94-90 +38 (068) 462-09-80 zakaz@bp-smart.in.ua

Головна

Бюро перекладів СМАРТ вітає Вас на сайті!

Фавикон бюро переводов СМАРТСМАРТ – це перекладацька компанія, заснована в Харкові, яка надає широкий спектр послуг по всій Україні та поза її межами. За два роки діяльності ми відмінно налагодили схему роботи бюро перекладів онлайн. Також ми відкрили офіс у центрі першої столиці.

Ми ретельно й вдумливо відбираємо фахівців не лише за професійними навичками, але й за рівнем відповідальності та самодисципліни. Адже ми, як ніхто інший, знаємо, що таке «важливо» і «на вчора».

————

Що ми пропонуємо?

Профессиональный подход

Професійний підхід до роботи

на кожному її етапі, починаючи з кур’єра та закінчуючи вузькоспеціалізованими перекладачами та редакторами.

Конфиденциальность

Конфіденційність інформації.

СМАРТ забезпечує конфіденційність персональних даних і вмісту документів.

Готовность помочь

Гнучкість і готовність допомогти.

Ми завжди готові розібратися у суті Ваших питань і справ і, по можливості, залучити партнерів і колег з потрібних Вам послуг.

Выгодные цены бюро переводов СМАРТ

Вигідні ціни.

Наш прайс-лист на послуги сформований гнучко й детально, щоб уникнути навіть найменших переплат з Вашої сторони.

Качество

Висока якість надаваних послуг.

Ми працюємо лише з професіоналами. Кожен фахівець перед початком співпраці з нашим центром перекладів проходить ретельний відбір з тестуванням за своєю спеціалізацією————

СМАРТ бюро перекладів у Харкові якісно й у строк виконає Ваше замовлення без збільшення вартості. А головне – Ви отримаєте документи будь-яким зручним способом:

  • • під час особистої зустрічі в офісі,
  • • поштовою або кур’єрською доставкою,
  • • у вигляді електронного екземпляра на Ваш e-mail.

————

НАШІ УСПІХИ:
Більше 300 виконавців |  Більше 12 000 замовлень   | Більше 3-х років на ринку

————

Наше агентство перекладів при великих замовленнях готове зробити тестовий переклад 1 сторінки (1800 знаків із пробілами) безкоштовно. У такий спосіб Ви зможете оцінити якість нашої роботи й переконаєтесь, що Ваш проект буде в надійних руках. Також можливе тестування декількох фахівців для подальшого вибору (такий спосіб добору фахівця актуальний для публіцистичних, художніх і рекламних текстів). Окрім професіоналізму, кожна людина має свій стиль написання. У такому випадку клієнт може вибрати саме той варіант перекладу, який йому буде до вподоби. Як Ви бачите, СМАРТ бюро перекладів у Харкові готове врахувати всі Ваші побажання й нюанси. І в кінцевому результаті Ви отримаєте саме те, що Вам потрібно!

Завжди раді бути корисними!