+38 (099) 464-94-90 +38 (068) 462-09-80 zakaz@bp-smart.in.ua

titleТатуювання іноземними мовами. Підійдіть до справи серйозно

Татуювання іноземними мовами. Підійдіть до справи серйозно.

На сьогодні дуже модно наносити на своє тіло значущі для нас фрази та вирази, які не тільки відображають важливу подію, дату або просто фразу, що виражає наше відношення до життя, але й гармонійно прикрашають наші тіла. Дехто наносить на тіло знамениті або крилаті фрази, вирази, прислів’я та девізи. Дехто за допомогою татуювання індивідуальніше виділяється, відображаючи особистий текст і особисті думки.

Популярними зараз є татуювання у вигляді китайських і японських ієрогліфів, а також англійською, французькою, португальською, іспанською, латинською мовами та на івриті. Багато хто використовує рідкісніші мови, такі як тайська, лаоська або гінді. І, безумовно, можна зобразити татуювання на будь-якій іншій мові, яка вам найбільше подобається. Дуже багато чого залежить від шрифтів, розмірів і додаткового оформлення, ну й, звичайно ж, від місця зображення бажаного татуювання.

Але, у будь-якому разі, до цього процесу необхідно підійти з усією серйозністю справи, адже татуювання залишиться з нами на все життя.

Неодноразово на просторах інтернету зустрічаються малюнки й фото з татуюваннями, у яких є помилки. Це виглядає смішно для всіх, крім власників цих татуювань. Але ж їх не так легко потім виправити, тому будьте дуже уважні й відповідальні.

Вибираючи для татуювання крилаті та відомі фрази й вирази, беріть їх з перевірених джерел. Якщо ж ви вирішили взяти менш популярний вираз або ж написати особисті думки, не пошкодуйте витратити додатково 100-200 гривень, і перекладіть свою фразу в професіоналів. На тлі вартості роботи в якісного майстра ця сума буде несуттєвою, але ви будете впевнені, що не станете ще одним нещасним героєм інтернет-приколів.

Бюро перекладів СМАРТ із радістю допоможе з перекладом таких значущих для вас слів. Наші перекладачі ставляться до роботи з усією серйозністю, і часто можуть запропонувати кілька варіантів перекладу, щоб ви могли вибрати для себе вираз, яке звучить якнайкраще.

Не будьте байдужними до себе та свого тіла. І вдалого вам вибору татуювання!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *