+38 (099) 464-94-90 +38 (068) 462-09-80 zakaz@bp-smart.in.ua

titleЧому міжнародний день перекладача відзначають 30 вересня?

Чому міжнародний день перекладача відзначають 30 вересня?

День перекладача святкується перекладачами будь-якого напрямку в усьому світі. Та незважаючи на те, що ця професія є свого роду «древньою» професією, свято на честь професіоналів у сфері перекладів було проголошене Міжнародною Федерацією Перекладачів лише в 1991 році.

Дата, як ви розумієте, була вибрана не випадково. 30 вересня – день смерті Св. Ієроніма Стридонського, людини, яка переклала Біблію. Він завжди вважався таким собі покровителем фахівців перекладацької галузі в багатьох країнах. Протягом багаьох років перекладачі шанували пам’ять Св. Ієроніма і влаштовували святкування в честь своєї професії та всього, що з нею пов’язано.

Саме тому Федерацією було запропоновано вибрати саме цю дату.

Починаючи з 1992 року для святкування обирався девіз, і він щоразу ніс глибокий сенс та доносив усю важливість і необхідність цієї професії.

З плином часу святу на честь перекладачів надавалося все більшого значення, в цей день почали проводити вручення нагород, номінацій та інших нагороджень у різних країнах. І сьогодні перекладачі пишаються тим, що їхня професія не менше шанована й важлива, ніж будь-яка інша.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *