+38 (099) 464-94-90 +38 (068) 462-09-80 zakaz@bp-smart.in.ua

Про нас

Спочатку зародилася ідея… Ідея створення Бюро перекладів, яке завжди буде розуміти вас з півслова. Ідея зібрати команду людей, яка зможе підказати й допомогти вам у вирішенні ваших важливих питань, увійти у ваше положення під час особливих обставин, що склалися в житті.

Працюючи не один рік у сфері надання послуг з перекладу й, будучи за освітою перекладачем, я дуже добре знаю, яким має бути сервіс у цій сфері, які існують вимоги до того або іншого документу й/або тексту залежно від місця вимоги й призначення, але також, будучи звичайним споживачем і просто небайдужою людиною, я розумію важливість і індивідуальність кожного клієнта й кожного виконаного замовлення. Саме тому в Бюро перекладів СМАРТ у команду підбиралися люди не лише згідно з професійними якостями, але й за рівнем відповідальності й небайдужості до своєї роботи й до виробленого ними продукту.

Саме ця ідея й закладена безпосередньо в назву нашого Бюро перекладів. Адже в перекладі з англійського слово Smart перекладається як розумний, високоорганізований, акуратний, що відображає наше відношення як до справи, так і до людей, які до нас звертаються.

Звернувшись до нас один раз, ви переконаєтеся в тому, що для нас важливий кожен клієнт, а повне розуміння ваших вимог і бажання допомогти не залишаться без уваги.

З повагою,
керівник Бюро перекладів.