+38 (099) 464-94-90 +38 (068) 462-09-80 zakaz@bp-smart.in.ua

Переклади

Ми займаємося всім, що стосується перекладів!

Бюро перекладів СМАРТ пропонує наступні послуги:

– Переклад документів. 

Зазвичай до цього виду перекладу відноситься робота з особистими документами. Наприклад: паспорти, свідоцтва про народження, шлюб та ін., освітні документи (атестати й дипломи), довідки, виписки тощо. Такий переклад виконується для всіляких інстанцій і цілей. Наприклад, подача документів на візу, у ЗАЦС, ВВІР або інші органи за місцем вимоги.

Переводы

Під час перекладу, на перший погляд, не складних документів існує ряд особливостей, яких необхідно дотримуватися. Серед них правильне написання імен, найменувань установ, населених пунктів і інших особистих назв. Також сюди входить коректне оформлення документів згідно з вимогами місць призначення й багато чого іншого.

– Переклад текстів спец. тематики.

До цієї категорії відноситься технічний переклад, медичний, юридичний, економічний і багато інших.

Переклад кожної з тематик вимагає використання спеціалізованої лексики, стилістики й оформлення. Наприклад, переклад документу лікарняної виписки вимагає знань усіх медичних визначень і розшифрувань абревіатур. Розтлумачити й перекласти їх підвладно лише тим фахівцям, хто безпосередньо це вивчав або із цим працював. Медичний переклад не може бути виконаний юристом, як і юридичний переклад – медиком. Тому в бюро перекладів СМАРТ до співпраці залучаються фахівці не лише зі знанням мови, а й зі знанням (освітою) і досвідом роботи у своїй певній спеціалізації.

– Перевірка перекладу. 

Ця послуга полягає в тому, що ми перевіряємо вже наявний переклад. Наприклад, він може бути виконаний як самостійно Вами, так і іншими організаціями з послуг перекладу. Найчастіше це потрібно у випадку внесення виправлень у вже існуючий текст. Крім того, ми виправляємо в перекладі не лише лексичні, граматичні й стилістичні помилки. Ми коректуємо його згідно з відомими нам вимогами організацій, куди надалі Ви надаєте цей переклад.

– Верстка документів/графічних зображень. Верстка документов

У документі є картинки/схеми з написами й покажчиками, які повинні бути в перекладі? Ми з легкістю вставимо текст перекладу в ці зображення. Також ми можемо зверстати переклад відповідно до оформлення початкового документа. Ми працюємо з будь-яким рівнем складності, наприклад, з каталогами, журналами, інструкціями та ін. Можливо, Вам необхідно просто відформатувати документи в текстових і графічних редакторах – ми оформимо Ваш документ або переклад pdf формату, або будь-якого іншого, чітко з Вашими побажаннями.

– Перевірка текстів на грамотність (звичайні та друкарські помилки).

З кожним днем вичитування текстів стає все актуальнішим, особливо відносно публікацій для соц. мереж, сайтів та ін. Тому ми виділили окремий штат для такої роботи. Завдяки сильному відділу редакторів у нашій компанії, ми беремося також і за інші документи, починаючи з курсових і дипломних робіт і закінчуючи текстами інструкцій, книг тощо.

– Переклад художньої літератури, прози й віршів.

Художній переклад вимагає особливих зусиль і творчого підходу до своєї роботи. Справа в тому, що під час перекладу віршів перекладач фактично створює новий твір, який максимально передає зміст і мелодійність Вашого витвору.

– Переклад текстів для сайтів, публікацій для соціальних мереж.  

Ведете міжнародний бізнес? Як не дивно, для цього найчастіше необхідний переклад сайту або рекламних публікацій. Наші фахівці вміють правильно перекладати такі тексти. Безумовно, ми знаємо, що робота з ними вимагає знань сучасної, розмовної та зрозумілої мови.

– Локалізація сайту.  

На відміну від перекладу сайту, існує також послуга з його локалізації. Вона містить у собі не лише переклад, але і його адаптацію до середовища читача. У цьому випадку особлива увага приділяється форматам чисел, дат, грошових одиниць, а також правовим нормам і вимогам.

– Засвідчення перекладу.  

Залежно від того, куди Вам необхідно подавати документи, СМАРТ їх засвідчить належним чином відповідно до поточних вимог інстанцій. Ми робимо як засвідчення печаткою бюро перекладів, так і допомагаємо в нотаріальному засвідченні.

Обратите вниманиеІ навіть якщо Ви не знайшли послугу, яка прямо або опосередковано пов’язана з нашою сферою послуг, запитайте в наших менеджерів про неї. Тому, якщо її немає в нас, ми можемо знати, хто Вам зможе допомогти. Ми постараємося полегшити Вам процедуру оформлення документів і перекладів.