+38 (099) 464-94-90 +38 (068) 462-09-80 zakaz@bp-smart.in.ua

Переклад особистих документів

Перевод документовПереклад особистих документів являє собою переклад документів, що засвідчують особу, її кваліфікацію та інші відомості. До таких документів відносять свідоцтва, паспорти, дипломи, посвідчення, довідки та ін. Особливостями перекладу особистих документів є важливість коректної та точної передачі персональних даних, їхнього належного оформлення та відповідність вимогам пункту подачі.

Незважаючи на те, що переклад особистих документів не є дуже складним, оскільки основна кількість документів видається на типових бланках, він має ряд нюансів і важливих моментів, які мають бути обов’язково враховані:

  • Під час перекладу документів на іноземну мову ПІБ власника документів повинне точно відповідати написанню ПІБ в закордонному паспорті (за його наявності). А якщо написання немає, то переклад ПІБ здійснюється згідно із загальноприйнятими правилами транслітерації тієї мови, на яку здійснюється переклад.

  • Також особлива увага приділяється цифрам і датам, оскільки у таких документах їх безліч.

  • Окрім ПІБ, не меншу важливість має й переклад особистих, географічних назв і органів видачі, які вже мають свої усталені варіанти перекладу.

Щоб уникнути ризиків, пов’язаних з відмовою прийому документів до необхідних органів, ми рекомендуємо звертатися в бюро перекладів СМАРТ, яке вже не перший рік працює з такими документами й, безсумнівно, знає всі нюанси.