Якісний СЕО-копірайтинг у бюро перекладів СМАРТ

Копірайтинг – уміння написати дійсно цікавий і при цьому ще й відповідний усім актуальним вимогам текст. А це – ціле мистецтво. Адже без гарних, змістовних і унікальних текстів ваш сайт загубиться в пошукових системах і не дасть потрібного потоку клієнтів. А якісний контент – один з головних критеріїв просування сайту.

ГУГЛ ЗМІНИВ АЛГОРИТМ ПОШУКУ, ОРІЄНТУЮЧИСЬ НА ЧИТАЧА

На сьогодні на просторах інтернету дуже багато сайтів, копірайтинг яких виконаний винятково для хорошої індексації в пошуковій системі, але які складно та неприємно читати. Це відбувається через необхідність входження прямих ключових запитів. Так, з погляду унікальності, цей текст підходить за всіма параметрами ТЗ. Але чомусь читабельність і грамотність у багатьох іде на другий, а то й третій план. Але ж справжній професіоналізм полягає саме в умінні обернути ці ключові запити так, щоб вони були максимально доречними в пропозиції, і не звучали, як з анекдотів про чукчу, який не вміє узгоджувати частини мови. Безумовно, текст на кшталт: «А купити металевий ручка Харків Україна можна в нашому інтернет-магазині…» буде відповідати 100% унікальності згідно з усіма перевірками, але невже вам потрібен такий текст? Контент повинен затягувати й утримувати на сайті потенційного клієнта, доводячи його до покупки вашого продукту або ж послуги. І саме на це зараз і орієнтується пошуковик Google. Вони розробили алгоритм пошуку, який аналізує не лише ключовий запит, але і його контекст. І пропонує відповідно більш підходящі варіанти зі списку. А для того, щоб ваші тексти можна було аналізувати, вони мають бути максимально змістовними.

ЯК БЮРО ПЕРЕКЛАДІВ ПОВ’ЯЗАНЕ З КОПІРАЙТИНГОМ?

Ми постійно працюємо з текстами. Неодноразово стикаючись із дійсно неякісним і безграмотним контентом під час пошуку необхідної інформації, ми вирішили, що не можемо й далі байдуже це читати. Ми запросили в нашу команду копірайтерів-однодумців, «приправили» це все небайдужими редакторами та коректорами, та вирішили надавати послуги копірайтингу тим, кому не все одно на те, що написано в них на сайтах. Також через наявність безлічі помилок на сайтах ми надаємо послугу з вичитування та редактури вже наявних текстів, які вас повністю влаштовують, але які виділяються своїми друкарськими помилками й описками через завантаженість або замилене око копірайтера. Це ще одна характерна риса бюро перекладів СМАРТ. Ми проводимо додаткову перевірку тексту на друкарські помилки, описки, тавтологію й інші дрібні, але дуже неприємні моменти, які найчастіше зустрічаються в текстах на інтернет-майданчиках.

СКІЛЬКИ КОШТУЄ КОПІРАЙТИНГ?

Копірайтинг

від 95 грн./1000 зн. без пр.

SEO копірайтинг

від 105 грн./1000 зн. без пр.

Рерайтинг

від 70 грн./1000 зн. без пр.

Продаючі тексти

від 105 грн./1000 зн. без пр.

Редагування тексту

від 30 грн./1000 зн. без пр.

Коректура тексту

15 грн./1000 зн. без пр.

ЩО ВАЖЛИВО ЗНАТИ, ОФОРМЛЮЮЧИ ЗАМОВЛЕННЯ З КОПІРАЙТИНГУ

Спочатку потрібно зрозуміти, що саме вам потрібно.

Копірайтинг – це написання тексту «з нуля» за вашим запитом, темою й/або товаром (послугою). Текст створюється з високою унікальністю та містить ключові запити.

Рерайтинг – це обробка вже наявних текстів зі збереженням значеннєвого навантаження. По суті, це «переписування» схожих текстів з одержанням високої унікальності та використанням необхідних ключів.

Редагування та коректура тексту – виправлення вже наявних текстів на стилістичні та граматичні помилки, а також типографічні помилки й описки.

Незважаючи на те, що ми пишемо й обробляємо тексти, спочатку все одно необхідно надати повну інформацію про ваш продукт, а також концепцію бізнесу, ескізи й важливі моменти, які б ви хотіли б згадати в текстах. Для цього ми підготували спеціальну форму ТЗ. Вона досить об’ємна та детальна, але це необхідно для того, щоб ми максимально змогли зрозуміти, чого ви насправді прагнете від вашого сайту та текстів, які будуть там розміщені. Повірте, чим детальніше та глибше ви передасте свої ідеї нам, тим більше готові тексти будуть відповідати як стандартам написання тексту, так і вашій індивідуальності, яка є важливою деталлю у веденні бізнесу.

Завжди приємніше читати тексти, що являють собою не якийсь шаблон, а які йдуть від імені компанії або навіть керівника.

ЩО РОБИТИ, ЯКЩО НЕ ПОДОБАЄТЬСЯ КОНТЕНТ

Ми виключаємо такий варіант своїм підходом до справи. Виконавши перший текст, ми завжди показуємо його замовникові та затверджуємо стиль викладу, зміст і структуру тексту. Якщо все підходить – ми рухаємося далі. Якщо щось не влаштовує, ми підбираємо іншого фахівця, який підійде саме вам і зможе задовольнити навіть найтонші забаганки.

У нас украй рідко бувають доопрацювання на замовлення з написання контенту, але, якщо вони все ж виникають, ми цілком адекватно й оперативно на них реагуємо та завжди доводимо свою роботу до досконалості. Уточнення, роз’яснення якихось важливих аспектів і виникнення купи запитань, на які потрібно було звернути особливу увагу – усього лише частина об’ємного та скрупульозного процесу роботи, націленого винятково на результат.

ЗАМОВИТИ ONLINE

  засвідчення не вимагаєтьсязасвідчення печаткою бюронотаріальне засвідчення

  ×
  Дізнатись вартість

   засвідчення не вимагаєтьсязасвідчення печаткою бюронотаріальне засвідчення

   ×

   ЗАМОВИТИ ONLINE

    засвідчення не потребуєтьсязасвідчення печаткою бюронотаріальне засвідчення

    ×

    НАДІСЛАТИ РЕЗЮМЕ

     ×