Новини та статті

Ми щодня зустрічаємося з великими обсягами інформації як в повсякденному житті, так і в професійному. Але часом, борознячи простори інтернету, ми можемо не відстежити дійсно потрібні і корисні для нашої роботи новини та поради, які значно спрощують нам життя, зокрема, в сфері перекладів.

Для цього ми завели блог новин, в якому публікуємо корисний і якісний контент. Ненав'язливі поради, новини або статті, які будуть викладені в доступній лаконічній формі, зможуть доповнити і підвищити вашу обізнаність з найрізноманітніших питань.

Цей блог підійде і для перекладачів, і для наших клієнтів, і для звичайних читачів, які шукали необхідну інформацію і, сподіваємося, знайшли її саме у нас.

Для зручності ми будемо сортувати інформацію за рубриками, щоб було простіше і зручніше знайти те, що цікавить саме вас.

Гадаємо, вам сподобається.

Категорії

Навіщо ми зробили цей блог?

Насправді ми би дуже хотіли ділитися корисною інформацією з нашими читачами і робити цей світ трішечки краще і грамотніше. А все тому, що з кожним днем ​​ми все частіше стикаємося з неписьменністю або необізнаністю в тих ситуаціях, коли незнання стало критичною і часом навіть непоправною помилкою (наприклад, у випадках з помилками в татуюваннях). Ми хочемо, щоб люди, коли шукають потрібну інформацію, знаходили її без проблем і могли отримати дійсно корисну пораду без трьох сторінок «води». Ми хочемо робити наші новини саме такими. Сподіваємося, у нас це виходить.

Читайте наши новости, подписывайтесь на наш інстаграм та інші соціальні мережі і стежте за новою інформацією. 

ЗАМОВИТИ ONLINE

  засвідчення не вимагаєтьсязасвідчення печаткою бюронотаріальне засвідчення

  ×
  Дізнатись вартість

   засвідчення не вимагаєтьсязасвідчення печаткою бюронотаріальне засвідчення

   ×

   ЗАМОВИТИ ONLINE

    засвідчення не потребуєтьсязасвідчення печаткою бюронотаріальне засвідчення

    ×

    НАДІСЛАТИ РЕЗЮМЕ

     ×