Ціни та способи оплати за послуги бюро перекладів СМАРТ

Ми пропонуємо ціни на всі послуги нашого бюро перекладів СМАРТ. Наша команда розробила систему цін настільки гнучкою, щоб ви могли вибрати ті терміни й умови виконання роботи, які вам підходять, і не переплачували на рівному місці. Усі послуги вказані з детальним поясненням.
Якщо у вас все ж є запитання з прорахунку вартості, то відправляйте нам запит на пошту: zakaz@bp-smart.in.ua або замовте прорахунок прямо на сайті через онлайн-форму.
Що стосується інших послуг, то в більшості випадків ціни вже фіксовані і є остаточними. Але, незважаючи на це, ми завжди та все попередньо погоджуємо з вами перед оформленням замовлення.

ЯК ПЛАТИТИ ЗА ВИКОНАНУ РОБОТУ?

Бюро перекладів СМАРТ працює за передоплатою в розмірі 50% від попередньої вартості всього замовлення. Повна доплата на замовлення проводиться після його готовності, але перед здачею документів на руки. З корпоративними клієнтами й іншими бюро перекладів у нас працює система післяплати (після готовності замовлення), щотижнева або щомісячна оплата. Кожен випадок завжди розглядається індивідуально й обговорюється заздалегідь.

Щоб вам було зручно здійснювати розрахунок, ми зібрали велику кількість можливих способів оплати, серед яких ви можете вибрати найбільш підходящий:

Оплата за услуги перевода

 • на рахунок або карту Приватбанку (ФОП, 3-я група);
 • готівкою в офісі;
 • на електронні гаманці;
 • грошовим переказом Western Union;
 • іншим способом (за запитом).

Для одержання реквізитів оплати або для уточнення деталей звертайтеся до наших менеджерів.

ЗАМОВИТИ ONLINE

  засвідчення не вимагаєтьсязасвідчення печаткою бюронотаріальне засвідчення

  ×
  Дізнатись вартість

   засвідчення не вимагаєтьсязасвідчення печаткою бюронотаріальне засвідчення

   ×

   ЗАМОВИТИ ONLINE

    засвідчення не потребуєтьсязасвідчення печаткою бюронотаріальне засвідчення

    ×

    НАДІСЛАТИ РЕЗЮМЕ

     ×